Historia Firmy

Kamieniarstwo budowlane w Sierakowicach – o firmie


Firma „KAMIENIARSTWO WENTA” to działający na rynku lokalnym zakład kamieniarski o niemal 40-letniej tradycji. Wyróżnia nas szeroki wybór produktów i doskonała jakość usług. Ponadto stawiamy na ciągły rozwój i idziemy z duchem czasu, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów. Sprowadzamy kamień naturalny z Indii oraz Chin, bezpośrednio od producentów. Dzięki temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny. Przyjmujemy również zamówienia kontenerowe od klientów indywidualnych, jak również korporacyjnych. Oprócz tego zajmujemy się wykonawstwem wysokiej klasy wyrobów z różnych rodzajów kamienia. Oferujemy przede wszystkim:


schody – z marmuru, z granitu itd.,
• blaty kuchenne oraz łazienkowe z kamienia naturalnego i konglomeratów,
• parapety,
posadzki granitowe, marmurowe i nie tylko,
• okładziny do kominków,
nagrobki z kamienia naturalnego.


W sprzedaży posiadamy również płytki granitowe oraz marmurowe w różnych formatach i grubościach. Wykonujemy eleganckie i trwałe posadzki kamienne – zarówno w obiektach sakralnych, jak również w domach i mieszkaniach u klientów indywidualnych. Z przyjemnością realizujemy unikalne projekty – od bardzo prostych po skomplikowane.


Usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie – Sierakowice, woj. pomorskie


Nasza firma to dowód na to, że dobra jakość obroni się sama. Od niemal czterech dekad z roku na rok coraz więcej osób obdarza nas zaufaniem. Działamy na rynku lokalnym. Siedziba firmy znajduje się w Sierakowicach, ale projekty realizujemy też dla Klientów z Gdańska, całego Trójmiasta i województwa pomorskiego.

TRADYCJA, JAKOŚĆ i PRECYZJA!

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień!

Kontakt: +48 609-449-547, e-mail: wenta@e-wenta.pl