Nasza oferta

Kamieniarstwo – nasza oferta


Oferujemy szeroki wybór produktów i usług kamieniarskich. Prowadzimy sprzedaż materiałów takich jak marmur i granit oraz różnego rodzaju konglomeratów. Wykonujemy również szereg wysokiej klasy wyrobów z kamienia, w tym m.in.:


nagrobki, pomniki, urny z granitu i marmuru,
• blaty kuchenne i łazienkowe,
• schody,
• parapety,
• płytki,
• kominki.


Profesjonalne usługi kamieniarskie – Sierakowice, Gdańsk


Przyjmujemy indywidualne zamówienia, zawsze starając się spełniać marzenia i oczekiwania naszych Klientów. Kuchnia z marmuru? Posadzki z granitu? Dla nas to nie problem. Wykonamy dla Państwa zachwycającą i trwałą realizację według unikalnego projektu. Nasze ogromne doświadczenie sprawia, że nie boimy się żadnego wyzwania, a wszystkie prace realizujemy perfekcyjnie. Wykonujemy rozety dekoracyjne, rzeźby i nawet najbardziej fantazyjne pomniki granitowe czy grobowce z marmuru.


Oferujemy duży wybór wysokiej klasy materiałów, których jesteśmy bezpośrednim importerem. Realizujemy też zamówienia kontenerowe po atrakcyjnych cenach – towar (marmur, granit i nie tylko) sprowadzany bezpośrednio od producenta. Ponadto w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór konglomeratów oraz spieki kwarcowe. Wykonujemy również posadzki lastrykowe do piekarni, ubojni drobiu itp. zgodne z wymogami Unii Europejskiej.


Gwarantujemy najwyższą jakość w rozsądnych cenach.
Zapraszamy do odwiedzin w naszej siedzibie, gdzie prezentujemy m.in. nagrobki z granitu w bardzo wielu wzorach, a wszystkich zainteresowanych do współpracy.