Kamieniarstwo budowlane Wenta – historia i działalność firmy


Firma „KAMIENIARSTWO WENTA” to działający na rynku lokalnym zakład kamieniarski o niemal 40-letniej tradycji. Wyróżnia nas szeroki wybór produktów i doskonała jakość usług. Ponadto stawiamy na ciągły rozwój i idziemy z duchem czasu, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów. Sprowadzamy kamień naturalny z Indii oraz Chin, bezpośrednio od producentów. Dzięki temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny. Przyjmujemy również zamówienia kontenerowe od klientów indywidualnych, jak również korporacyjnych. Oprócz tego zajmujemy się wykonawstwem wysokiej klasy wyrobów z różnych rodzajów kamienia.

Oferujemy przede wszystkim:


  • schody – z marmuru, z granitu itd.,
  • blaty kuchenne oraz łazienkowe z kamienia naturalnego i konglomeratów,
  • parapety
  • posadzki granitowe, marmurowe i nie tylko
  • okładziny do kominków,
  • nagrobki z kamienia naturalnego

W sprzedaży posiadamy również płytki granitowe oraz marmurowe w różnych formatach i grubościach. Wykonujemy eleganckie i trwałe posadzki kamienne – zarówno w obiektach sakralnych, jak również w domach i mieszkaniach u klientów indywidualnych. Z przyjemnością realizujemy unikalne projekty – od bardzo prostych po skomplikowane.


Usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie – Sierakowice, woj. pomorskie

Nasza firma to dowód na to, że dobra jakość obroni się sama. Od niemal czterech dekad z roku na rok coraz więcej osób obdarza nas zaufaniem. Działamy na rynku lokalnym. Siedziba firmy znajduje się w Sierakowicach, ale projekty realizujemy też dla Klientów z Gdańska, całego Trójmiasta i województwa pomorskiego.

Usługi kamieniarskie
na najwyższym poziomie
– Sierakowice, woj. pomorskie