Posadzki granitowe i marmurowe

Nasza oferta posadzki granitowe, które znajdują zastosowanie nie tylko we wnętrzach, ale również na tarasach i balkonach. Płyty z granitu i marmuru montujemy we wnętrzach mieszkalnych, ale też w budynkach firm, hoteli oraz innych instytucji i obiektów użyteczności publicznej. W miejscach, w których podłoga ma pełnić dwie funkcje – zapewnić trwałość i odporność na ścieranie nawet przy dużym poziomie eksploatacji oraz estetykę podkreślającą prestiż i luksus.

Zalety stosowania granitu i marmuru we wnętrzach

W naszej ofercie znajdują się płyty granitowe i zróżnicowanych kolorach i wzorach. Dzięki temu tworzymy posadzki, które urozmaicą lub wkomponują się w każdą aranżację. Granit jest wyjątkowo twardy, dlatego doskonale nadaje się jako posadzka w często użytkowanych miejscach. Jest jednocześnie odporny na zabrudzenia i łatwy w utrzymaniu czystości.

Marmur to efektowny materiał, który zalecany jest przede wszystkim do wnętrz. Posadzki marmurowe w łazienkach i kuchniach wprowadzają do wnętrz nie tylko luksusowy akcent, ale są również funkcjonalne. Podłogi z marmuru doskonale przewodzą ciepło. Ta właściwość sprawia, że z powodzeniem mogą być montowane we wnętrzach, w których zastosowani ogrzewanie podłogowe.

Posadzki w stylu zgodnym z oczekiwaniami

Zakres naszych usług obejmuje nie tylko realizację projektu, ale również fachowe doradztwo przy wyborze kolorów i wykończeń dla wybranego wnętrza. Wykonamy projekt zgodnie z wytycznymi lub zaproponujemy rozwiązania na podstawie Państwa wytycznych. Wykonujemy klasyczne posadzki z kamienia, które stanowią tło dla aranżacji, a także oryginalne i dekoracyjne rozety.