Usługi kamieniarskie, produkty z kamienia | Gdańsk


Oferujemy szeroki wybór produktów i usług kamieniarskich. Nasz asortyment obejmuje trwałe materiały o wysokich walorach estetycznych, w tym marmur, granit, a także różnego rodzaju konglomeraty. Wykonujemy wyroby z kamienia do wnętrz, takie jak blaty kuchenne i łazienkowe, schody oraz kominki, zarówno w wersji minimalistycznej, jak i z dekoracyjnymi rzeźbieniami. Specjalizujemy się również w wykonywaniu płytek, nagrobków i urn. Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm.

Wnętrze z elementami kamienia

Tradycyjne metody obróbki połączone z nowoczesnymi urządzeniami pozwalają nam uzyskać szeroką gamę efektów końcowych przy jednym materiale. Razem z nami mogą Państwo stworzyć zarówno ekskluzywne wnętrze w stylu glamour – marmurowymi blatami w kuchni i łazience, jak i minimalistyczną aranżację o surowym klimacie z posadzką z granitu. Nasze ogromne doświadczenie sprawia, że nie boimy się żadnego wyzwania, a wszystkie prace realizujemy perfekcyjnie.

Wykonujemy schody z granitu i marmuru, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Wśród licznych realizacji znajdują się modele klasyczne i proste, jak i zaokrąglone, z jednego materiału lub, w celu uzyskania ciekawego efektu, z połączenia różnych kolorów, wzorów i faktur. W naszej ofercie znajdują się również kominki z granitu i marmuru, których estetyka może odpowiadać zarówno ekstrawaganckiej aranżacji, jak i w stylu rustykalnym i skandynawskim.

Kamieniarstwo artystyczne

Umiejętności i doświadczenie wykorzystujemy również w świadczeniu usług z zakresu rzeźbiarstwa. Wykonujemy nagrobki i grobowce wzbogacone kamiennymi rzeźbami na podstawie projektów z naszej oferty. Realizujemy również indywidualne zamówienia naszych klientów, dostosowując projekt do dostarczonych wytycznych. Rzeźby wykonujemy także na kominkach. Dekoracyjne reliefy i żłobienia mogą nadać im dowolny styl, tym samym dopasowując je do aranżacji wnętrza.

Szeroka oferta materiałów

Oferujemy duży wybór wysokiej klasy materiałów, których jesteśmy bezpośrednim importerem. Realizujemy też zamówienia kontenerowe po atrakcyjnych cenach – towar (marmur, granit i nie tylko) sprowadzany bezpośrednio od producenta. Ponadto w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór konglomeratów oraz spieki kwarcowe. Wykonujemy również posadzki lastrykowe do piekarni, ubojni drobiu itp. zgodne z wymogami Unii Europejskiej.

Gwarantujemy najwyższą jakość w rozsądnych cenach.

Zapraszamy do odwiedzin w naszej siedzibie, gdzie prezentujemy m.in. nagrobki z granitu w bardzo wielu wzorach, a wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Zamówienia kontenerowe


Działamy bez żadnych pośredników, towar zamawiamy bezpośrednio u producentów, dlatego możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny! Oferta dotyczy klientów indywidualnych, jak również firm z branży kamieniarskiej.

Przez ostatnie lata zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów dla Naszych klientów. Jesteśmy solidni, fachowi i profesjonalni.

Warunki realizacji zamówienia:

• Czas od momentu zamówienia do realizacji: 2-3 m-ce
• 30% przedpłaty z dniem podpisania umowy
• 60% na 2 tygodnie przed wpłynięciem kontenera do portu
• 10% po otrzymaniu towaru
• Towar rozliczany kursem dolara z dnia płatności (ING Bank Śląski)
• Warunki realizacji mogą podlegać negocjacjom.

Na zapytania cenowe odpowiadamy na bieżąco max. do 2-3 dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z naszymi kontrahentami w kraju i zagranicą, dlatego zapraszamy do współpracy.

Usługi kamieniarskie
na najwyższym poziomie
– Sierakowice, woj. pomorskie